| Slavic a întrebat:

Despre Counter strike.

Sa zicem se descarca o harta noua si trebuie sa astepti 10 minute eu vreau numai 1 minuta.

dati-mi un linc unde pun numele harti si o scoate va rog!

5 răspunsuri:
| Slavic explică:

Robyroby vreau sa zic da-mi un link care pun numele harti la counter strike si o scoate in 30 secunde dar nu in 10 minute apoi o bag in mape la cs si o am si am asteptat 30 secunde nu 10 minute ~! ai inteles?

| robyroby a răspuns:

Doamne fereste. Atat am de spus. Ce Dumnezeu ai scris tu pe acolo? Am incercat sa traduc cu Google Translate ( Chineza - Romana ), dar nici ala nu imi da un raspuns corect despre ceea ce ai scris tu aici. Te rog sa reformulezi.

| mrsolo a răspuns:

happy Schimbati-ti Internet Service Provider adica firma de la care ai net happy

| Alexxutz21 a răspuns:

Http://www.cs-maps.org/

dai search, o downloadezi o bagi in cs si nu mai e nevoie sa o downloadezi dupa serverul pe care intrii. sper ca te-am lamurit bafta la fraguri;)