| LAlex a întrebat:

Am downloadat harti de Counter-Strike, le-am pus acolo unde isi tine sursele dar nu citeste harta automat. Imi puteti spune ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Arisz a răspuns:

Nu-i bun cs BRO.Schimba-l laughing
fundita:?big grin

| padro a răspuns (pentru Arisz):

Hartile care leai descarcat erau sub forma de arhiva? Daca da atunci trebuia sa le dezarhivezi in cs/cstrike/maps si atunci vor merge sau daca nici asa nu merg atunci asigurate ca leai descarcat de pe un site oficial si sigur dar nu niste firusi.

2 răspunsuri:
| padro a răspuns:

Ma tu ai descarcat hartile sub forma de arhiva? Daca da atunci trebuie sa le desarhivezi in folderul cs/cstrice/maps. Acum ar trebui sa mearga daca tot una nu merg atunci asigurate ca lei descarcat de pe un site oficial si nu virusat