| alinuu_5268 a întrebat:

Despre vise! ce inseamna cand visezi o persoana cunoscuta ce se da intr-un leagan? am cautat pe site-uri specializate dar nici un raspuns mai concret! multumesc!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Visele semnifica doar lucrurile pe care iti doresti cel mai mult sau cel de care iti este teama. Alta semnificatie nu au! Micile puzzle-uri le pui impreuna si afli ce vrea sa-ti transmita subconstientul.

7 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Inseamna ca ai avut un cis idiot in care cineva se dadea in leagan. De ce ar trebui sa insemne ceva? Doamne...

| kurinkita a răspuns:

Inseamna ca ai visat o persoana cunoscuta care se da intr-un leagan.

| LadyLilith a răspuns:

Mersi pentru funda >big grin

| Golanasul a răspuns:

Inseamna ca inainte sa te culci te-ai gandit la aceea persoana dintr-un anumit motiv. patesc si eu asa cate odata

| RoxyAngel a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca acea persoana trece printr-o perioada in care doreste cat mai multa liniste.

| TommyHilfiger a răspuns:

E doar un vis, visele nu au legatura cu viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal din cate sitiu eu, daca visezi pe cineva care se da in leagan, este o persoana fara griji, fericita si care uneori se gandeste la tine, daca nu cunosti persoana din vis te asteapta o veste.