| MarinnaMalii a întrebat:

Ce inseamna atunci cand visezi o persoana cu care ai fost mai demult, dar acum nu mai esti? Si iti tot apare zambind in vise? Care stie ce inseamna, astept un raspuns. Mersi frumos :*.

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Cum spunea cineva mai jos, subconstientul lucreaza.Ai ceva ce te leaga de acea persoana chiar daca nu realizezi. Poate ca pe parcursul zile nu te gandesti la persoana respectiva datorita gandurilor prezente.Si visele sunt o parte din noi, eu cred in astea din propriile experiente. Uneori visesi ce ti-ai dori alteori ce nici nu ti-ai imagina, ce e mai rau.Asta tu poti sti, ce inseamna pentru tine.

4 răspunsuri:
| PandaCrusher a răspuns:

Te gandesti forte mult la acea persoana si intr-adevar ti-e doar de ea. Probabil ca adormi cu gandul la persoana asta.

| Alina1209 a răspuns:

Cred ca ti`e dor de acea persoana. Sti sentimentul acela cand visezi o persoana si ai nevoie de ea... poti sa o suni pe acea persoana happy daca te face sa te simti mai bine...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic! Inseamna doar ca inca o iubesti si iti doresti sa mai fii cu ea! big grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subconstientul lucreaza si de obicei visezi la ce te gandesti mai mult, deci nu inseamna nimic.Numai babele cred in vise!