| Stef29 a întrebat:

Detin un scuter Piaggio Sfera si as vrea sa il modific putin sper exemplu : filtru de aer sport, toba de esapament sport si cam atat la modul performante.Stiti farul ala din fara? As vrea sa il modifica sau sa il schimb ca sa arate mai frumos in fate si pentru aerodinamica, tot la fel si spatele as vrea sa il modific sau sa il schimb ca sa fie frumos, ca nu prea imi place spatele bombat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea unde e? Parca trebuia sa intrebi ceva ca noi sa avem la ce sa-ti raspundem. Singura intrebare e "Stiti farul ala din fata?"
- Da, il stim.
Seara buna!