| Oana4340 a întrebat:

Din ce an este site-ul TPU?

Stiam ca este din 2009 dar m-am uitat la ultima pagina cu utilizatorii suspendati si am vazut 3 utilizatori suspendati din anul 1970laughing.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

TPU a inceput sa functioneze la 25 noiembrie 2008. Nu stiu unde ai vazut utilizatori suspendati din 1970, pe atunci nu exista nici internetul in forma actuala, abia din 1993 a inceput. Numai bine!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU a aparut in data de 25 noiembrie 2008. Este imposibil sa existe vreun utilizator suspendat din 1970 (buna gluma!).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este funcționabil din noiembrie 2008!
1970? Ha, ha, ha,...
Pa, pa.

| cornel a răspuns:

Cam de 2 ani.nu de atuncistraight face

| User a răspuns:

Buna-i tuica, bun ii vinu, bea nanasu si cu finu, bea nanasu si cu finuuu

| TeoPT a răspuns:

Țeapă! Nici 2009, nici 1970.

E din 2008.
Baftă

| KhloeAfterDark a răspuns:

Nu cumva te-ai uitat din intamplare pe data de 1 Aprilie?
Sau MINTI?

*se uita sceptica*

| Gameshell a răspuns:

TPU este de 2 ani scrie si sus =P
2 ani de TPU

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici-un caz, TPU este din anul 2008(de la sfarsitul sau, mi se pare).

| Oana4340 explică:

Nu mint!
Intraţi şi voi.

Oricumhappymulţumesc pentru răspunsuribig grin.