| SadBoyForever a întrebat:

Am vazut ca aici pe TPU, exista si o pagina a unor utilizatori suspendati.

Cei care s-au ales suspendati, au fost si amendati, s-au doar li s-a interzis accesul pe site?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pe TPU când un cont este suspendat, acesta este suspendat definitiv și adresa de mail este banată.

Din păcate, un cont suspendat nu mai poate fi recuperat niciodată.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amendaţi în ce sens? Te referi la o sumă de bani? Acest lucru este imposibil, din moment ce nu ţi se cer datele cardurilor de credit, etc. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.

Află de aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ce poţi să faci şi ce nu, cât timp eşti suspendat!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici una si nici alta. Celor suspendati le este doar sever limitata activitatea pe site, pe o perioada de 30 zile, respectiv nu pot pune intrebari si au voie sa dea doar 5 raspunsuri pe zi. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au fost amendati? Aoleu, ce bine ar fi fost!
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Scrie jos de tot.