| DoarOana a întrebat:

Unde se afla pagina "utilizatori suspendati"? Mersi mult

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar pagina Comunitate o poti accesa numai dintr-o intrebare, nu de pe prima pagina a siteului.

| M4RK a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/
aici poti sa vezi pe cei suspendati :)

| SweetCandy a răspuns:

Intrii pe profilul tau si deasupra pozei scrie"utilizatori"big grin adai click si apoi in partea dreapta sus ai utilizatori suspendatibig grin scris cu rosuhappy

| MM a răspuns:

Dai sus la 'Comunitatea', si undeva sub 'Cauta', scrie cu rosu : '! Utilizatori suspendati'.

Răspuns utilizator avertizat
| faranume a răspuns:

Dai sus unde scrie "Comunitatea" si o sa vezi si"Utilizatori suspendati!" si dai click.winking