| MenCool a întrebat:

Din ce categorie faci parte:
1) cei care viseaza si nu isi amintesc
2)cei care viseasa alb negru si prefera sa nu vorbeasca nimanui despre asta
3)cei care nu viseaza
4)cei care viseaza si isi amintesc complet visul
5) cei care viseaza color si sunt deschisi sa vorbeasca despre visul respectiv

7 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Eu sunt in situatia 4. Am niste vise de te doare capu. As putea sa scriu chiar carti intregi despre ele, pentru ca aproape toate sunt complexe.
Doar ca nu imi place sa povestesc despre ele. Mai mult desenez fetele pe care le visez si locurile, iar daca e interesant il scriu, ca sa nu il uit.

| IIIx333III a răspuns:

2)...si cateodata nu imi place asta...

| BlackVeil a răspuns:

Eu visez 3D(e la moda), nu ma incadrez in nici o categorie sad

| dede070707 a răspuns:

E o combinatie intre 1 si 5 laughing)

| dαɴЗ a răspuns:

1. Cei care viseaza si nu isi amintesc laughing si 2. Cei care viseasa alb negru(si prefer sa vorbesc despre asta).

| Mona_5275 a răspuns:

4 dar uneori si 1...happy

| DeadSea07 a răspuns:

4 si uneori 1