| thefirstangel a întrebat:

BUNA...care este parerea voastra despre urmatoarea intrebare...

"oare...cand o persoana viseaza ceva, persoanele care sunt in visul respectiv... oare viseaza acelasi lucru?

Răspuns Câştigător
| Teleshpenker a răspuns:

Nu vreau sa iti stric miziunea... dar nu neaparat.Mai sunt unele cazuri, dar foarte rar.persoana respectiva poate doar sa simta ca a fost in acel vis (rare cazuri)Dar situatile in care se intampla ca doua persoane sa viseze acelasi lucru si sa se intalneasca este cel mai des gasit la gemeni.In alt caz se mai intampla lucruri de genul asta ca si semn de la dumnezeu can d o persoana apropiata este in pericol. E posibil ca ceea ce ai visat sa fii visat si persoana din vis, dar numai daca persoana iti este foarte draga sau foarte apropiata.

1 răspuns:
| emonbusiness a răspuns:

Adica ceva de genul: "cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc ca te gandesti la mine"?