| andreea_2870 a întrebat:

Din punctul meu de vedere fata de facebook mi s-a intamplat ceva; am vrut sa-mi schimb parola mi-am schimbat-o dar dupa aia mi s-a blocat facebook am inchis facebookul si dupa aia iar am intrat... dupa ce am format parola am intrat nu m-a lasat in contul meu si mi-ai aparul cont temporar blocat dupa aia mi-au aparut ceva scris in engleza dar pentru ca nu stiu prea bine engleza n uam tradus... cam atat vreau sa stiu rapsunsul repede pentru ca imi trebuie! ce mi s-a intamplat spuneti-mi, de ce, cum pot sa mai intru pe cont. va multumesc mult. pa pa

Răspuns Câştigător
| rossCopperman a răspuns:

Pai si eu mi-am schimbat parola de la facebook si a trebuie sa schimb emailul dar dupa zicea ca nu mai am voie si acum numai pot sa intru deloc pe elstraight facecrying pai dai la schimba parola si vezi acolo despre ce este vorbabatting eyelashes sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie-mi textul afisat in engleza, iti pspun apoi, ce-i de facut.