| Zappacithha a întrebat:

Ieri, cand am vrut sa iuntru pe facebook, mi-a spus ca contul meu a fost dezactivat temporar deoarece, mi-am introdus parola intr0un site creat sa arate la fel ca si facebook-ulsad

cand am putut sa intru din nou pe el primul lucru pe care l-am facut a fost sa imi schimb parola.si era una desptul de complicata, adica:" jojo14nyny! " insa de dimineata, cand am intrat accelasi problema! mi-a aparut ca mi-am introdus parola intr-un alt site creat sa arate la fel ca fb-ul

cand m-am uitat la activitati am observat ca am trimis cereri de prietenie, am trimis commuri cu injuraturi si m-am jucat pentru 2 prieteni, ceea ce NU am facut! ei bine. mi-am schimbat parola din nou! si cand intru(acum 2 minute) ovserv ca iar a intrat cineva pe contul meu (parola de la emaill nu o stie nimeni) deci nu stiu cum a putut face rost de ea sau cine este acea perosana chestia este ca nu stiu ce ce sa faccrying ajutati-ma! dau funda

aaa.am uitat sa mentionez, ca la pentru 2 prieteni,, eu" am raspuns si la niste intrebari legate de mine! ( si eu nu credeam ca pot sa sa raspund la intrebari despre mine.ciudat,asa-i?sad, plz spuneti-mi ce ar trebui sa fac!crying

1 răspuns:
| dRewkidD a răspuns:

Salut...nu trebuie sa iti stie parola de mess...trebuie doar sa iti stie e-mail-ul,exista programe cumparate pentru a fura parole, probabil ca vreun prieten de-al tau sau cineva din listata de messenger este hack-er si ti-a "furat" contul, eu zic sa iti faci o nouo adresa yahoo messenger pe care sa nu o dai la nimeni sa sa iti faci un cont nou pe fb.succeshappy