| IonutJohnJuanJeanGiovanni a întrebat:

Dintre Germania si Olanda, in care ati merge, si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de ales. În Olanda aş merge în special pentru a vizita oraşul Amsterdam, care după opinia mea este cel mai minunat oraş din Europa. În Germania, motivul principal ar fi rigurozitatea oamenilor de acolo şi lejeritatea cu care este tratată fiecare zi din viaţa unui cetăţean. Concluzie, aş merge în ambele ţări.

2 răspunsuri:
| AlexCătălin21 a răspuns:

Destul de greu de ales pentru ca ambele sunt popoare germanice care sunt cam superioare fata de restul. Oamenii sunt aproape perfectii,natura,economia, educatia, turismul, sanatatea, etc toate sunt perfecte.Inclin foarte putin spre Germania pentru ca are putin mai multe avantaje decat Olanda.

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Eu as merge in Olanda deoarece sunt destul de pasionata de flori si natura. Mi-ar placea sa vad lalelele. happy Dar voi unde ati merge?