| AndreeaaDewww a întrebat:

Doar de curiozitate. Cat timp petreceti in fata calculatorului?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Nu m-am cronometrat niciodata laughing stau pe calc pana ma plicti( sau cand e vreme naspa afara) dupa aceea imi gasesc activitati mai interesante

39 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Prea mult. Il tin deschis cam 10 ore pe zi; nu stau in fata lui tot timpul, dar e messengerul deschis, TPU, fml, paginile pentru servici. La indemana.

daniela
| daniela a răspuns:

6 ore la servici si cca 1-3 ore acasa

| Silvia a răspuns:

Peste 6 ore...thinking big grin
Cu toate ca uneori mai si depasesc...big grin

| SweetCandy a răspuns:

Must ffoooooarte mult, pai nu prea il opresc acum in vacanta, in timpul scolii...mai raruthappybig grin

| Swabia a răspuns:

Mai tot timpul! big grin

| ing. a răspuns:

Pai.in fata calculatorului petrec vreo 5 ore sau chiar mai mult zilnic.happybig grin
Ma rog. el e permanent deschisbig hug
Adevarul e ca imi place mult si uneori nici nu imi dau seama cat de repede trece timpul.
>big grin

| viki a răspuns:

Aproape toata ziua.big grin

| albastrel a răspuns:

Pai in ultimele zile...cam mult! poate prea mult...mai bine de 10 ore pe zi sad

| Gabry a răspuns:

Calculul: daca ma trezesc la 12 dupa amiaza si ma duc la calculator, si nu ma mai ridic de pe scaun (decat sa imi iau mancare) pana la 3 dimineata(atunci ma culc), pai 15 orebig grin(sambata si duminca nu stau la calculator)

| Klara a răspuns:

In vacanta...cam toata ziua...
laughing
Se intampla sa il aprind la 10 si sa-l mai sting la 12 noaptea rolling on the floor
Dar nu stau in fata lui mereu smug

| Sabwy a răspuns:

Pai stau dimineata vreo 2 ore.Si seara tot vreo 2-3. ore .deci... cam 4-5 ore :p

| sorin a răspuns:

No time limit, pana imi cad ochii in gura.laughing

| marsy a răspuns:

Vreo 4 ore pe zi happy

| wannabe a răspuns:

10 ore laughing

| silvio a răspuns:

Uneori, enervant de mult. cand ma prinde nu vrea sa-mi mai dea drumul happy

| Sara2 a răspuns:

Pfoaaaaaaaa la greu mai ales la munca 24 ore continuu la calculator

| vyol3ta a răspuns:

In vaktza toata ziua, de cand ma trezesc pana cand nu mai pot sa tzin ochii deschisilaughing
iar la scoala dimineata 2 ore si seara 4-5

| faranume a răspuns:

Kat rezistrolling on the floor dar se pare ca am facut batai la degete d la tastaturastraight face sh vb serios
trebuie sa-l mai las putinsad
rolling on the floornu mai pot de degete

| dulcika a răspuns:

Buna.
cam vro3-4 ore...pentru ca ma dor ochii.

| danukck a răspuns:

Kt de multlaughing)

ce este mult striklaughing

oricum toata vacanta assta am stat putin in fata calculatorului k m-a pus tata sa citesc carty rolling eyes. oufcryingcryingcryingdar acum a inceput munca si stau no limitrolling on the floorlaughing)laughing)))\:d/.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Toata ziua! laughing fac exceptie ktv ore cand ies afara big grin happy sau cand sunt plecata la mare, la munte tongue

| giuliahouse a răspuns:

Pai cam toata ziulica....si noapteatongue

| Shtef a răspuns:

Cand nu am ce face doar la pc staubig grin
in rest... e deschis toata ziua:d

| SpikE a răspuns:

1 ora ca sa nu consum curent rolling on the floor

| optimista_5827 a răspuns:

12 ore la munca si acasarestul laughing
nu stiu...mult....cam 16 ore :-s poate chiar17
mai putin daca sunt libera si ies pe undeva...atunci stau cam 6-7 big grin

| romina_7963 a răspuns:

O jumate de ora-o ora pe zi.

| valyutzu a răspuns:

4 ore

| gemeni6226 a răspuns:

Dupa ce vin de la servici cel putin 5 ore asta iarna cand nu prea am unde sa ma duc si sa mai uit de stresul de la servici.Nu este mereu stres la servici doar acum de sarbatori si de o luna de cand s-au certat sefele.In timpul petrecut la calculator trebuie socotit si filmele la care ma uit, caci eu doar pe calculator ma uit la filme televizor nu tin ca ma oboseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6-7 ore pe zi...cand sunt liber...mai mult...si il mai las deschis si toata ziuahappy