| thechangeman a întrebat:

Doare rau atunci cand iti dai gaura in spranceana pentru pircing?

Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

Ma nu stiu. nu prea doare cand ti-o dai dar dupa, s-ar putea sa suferi un timplaughing. ma refer daca vrei sa-l scoti sau mai stiu eu ce. ar fi bine sa-l tii vreo 2 saptamani si dupa sa incerci sa-l scoti:d. ca altfel o sa te doara iti dai seama e gaura abia facutahappy

1 răspuns:
| Patry908 a răspuns:

Da, doare foarte rau si iti va curtge sange pentru trei zile. O sa ai vanataie si o sa trebuiasca sa stai cu compresa de gheata la spranceana mereu...e groaznic

Ei bine, eu am avut odata un cosmar dinasta big grin