| Sara2 a întrebat:

Vreau sa imi pun pircing in spranceana, doare? ca mai demult mi-am pus in buza si l-am scos in 2 zile a durut groaznic de tare si s-a umbflat

7 răspunsuri:
| Sara2 explică:

Vroiam sa stiu daca doare la fel ca daca e aceeasi durere nu imi mai pun

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sincer in spranceana nu e prea frumos la fete parerea mea

Mie imi place in nas sau undeva aproape de buza

Nu cred ca doare in spranceana cum doare la buza

kratos
| kratos a răspuns:

Nu doare asa tare ca la buza. Daca ti-ai dat in buza gaura si nu ai murit atunci de ce iti faci griji?

kratos
| kratos a răspuns:

Nu este la fel! Inseamna ca nu ai folosit un spray cu efect de anestezie.

| Annitu a răspuns:

şi eu vreau să imi pun in buza... 2big grin

da` m-ai cam speriat...:-s

| PauLa.M a răspuns:

Nu, nu doare! Eu am avut si in buza si in nas si in spranceana, le am scos pe toate. acum am doar in limba.
Cel mai tare doare in limba, apoi in buza, apoi vine nasul, si ult loc e ocupat de spranceana.
orice pierce se umfla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca in arcada doare mai tare decat in buza... Oricum ar fi mai bine sa mergi sa ti-l faci la un salonwinkingSper sa iti iasa binewinking