| mary_5801 a întrebat:

Donam orez pentru cei saraci? http://www.freerice.com/ nu ne costa nimic, doar cateva clickuri.imi cer scuze pentru categorie, dar n-am stiut exact unde se incadreaza intrebarea mea.va multumesc mult pentru intelegere!

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Site-ul nu presupune sa ''dai click-uri'', iti sunt puse niste intrebari din diverse domenii: geografie, engleza, spaniola, germana, chimie, etc. iar tu prin fiecare raspuns CORECT dat, donezi 10 boabe de orez persoanelor afectate de foamete la nivel mondial.
Si eu am participat si am donat 1500 boabe.
Multa bafta!

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Am auzit si eu de site-ul asta, dar nu l-am incercat. laughing
Ia sa vedem despre ce e vorba.

| Geo14 a răspuns:

Gata am dat clicklove struck
Sa spercam ca intr-adevar vom reusi sa ajutam pe cineva.

| mary_5801 explică:

Mr. Mike imi cer scuze ca nu m-am facut inteleasa, dar credeam ca se intelege de la sine in momentul in care deschizi siteul.Iti multumesc pentru faptul ca ai dat o explicatie mai buna decat mine.Meriti tot respectul.

Întrebări recente