| sweetys a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru studentii care lucreaza. Cat de usor sau greu faceti rost de cursuri de la colegii vostri? Eu m.am rugat de 6 persoane care invoca scuze sau nu imi raspund la mesaje. Parca le fur locul la bursa sau mai rau locul la fara taxa unde oricum suntem toti. (nu am stiut la ce categorie se incadreaza intrebarea)

2 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Poate nu stii cum sa ceri, daca nu ai venit la cursuri in timp ce tu postai poze de la munte p fb si eu eram la facultate NU iti dadeam nici eu! in viata e greu trebuie sa si lucrezi si sa si inveti!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai eu am cativa prieteni si iau de la ei. Ai putea sa ceri si de la niste fete, daca esti baiat, necunoscute, ceva sefa de an. Sau invers.