| floryn010 a întrebat:

Doresc sa imi deschid un cont la una dintre casele de pariuri sportive online... Ce casa de pariuri imi recomandati? Se merita?

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Eu folosesc bwin, dar sunt zeci sau sute de variante acum! difera interfata si meciurile care sunt pe live! unele transmit mai multe, etc! mai difera interfata, unele ofera posibilitate video, altele nu! acum tu decizi la care vrei sa iti faci cont, nu asta e foarte important! Cel mai important e sa-ti faci o strategie de joc care sa dea roade! altfel, clar, nu se merita! vei baga multi bani acolo! mai gandeste-te! bafta!

| floryn010 explică:

Ai spus ca folosesti bwin. As dori sa te intreb daca te bazezi pe pronosticuri de genul (pauza/final) sau pariezi pe meciuri live. Si cam ce suma pariezi? Multumeschappy

| floryn010 explică:

As vrea sa te intreb daca te bazezi pe pariuri la meciuri live sau la pronosticuri (pauza-final), si care este suma pe care o joci la un pariu. Este o monetizare mai convenabila decat clasicul pariu la o casa?