| VanillaBie a întrebat:

Doresc un cod webkinz va rog nu neaparat nefolosit daca vreti imi dati cod si eu fac contul dar va rog p. s daca vreti sa radeti mai bine nu scrieti

6 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Hei buna

Cod : T5UP3tHY, 6d5kl4s1, t2dsuy34, Ugy89r2j, v1sjd2mc9, s3hkn4w9, 3LH9Hn9, e4lm2l3b, Asr56g7u, Z2EHAMVN, N7hcl7jk, 8e9t7hkg, 8FGDHU77, 6rky544j,Kszr4q1,

Sau. : Nume de utilizator:andrasupergirl2010.parola:adinadiana

Sper ca iti ajung.

Baftaa! happy

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

laughing u cati ani ai 2-3 sau cat ca eu cred ca tia scris-o maicata ca u nu sti sa scrii inca.

| VanillaBie explică:

Mateyi tine-ti gura acasa si comentariile pastreaza-le pentru. tine.

| VanillaBie explică:

Andee primesti funda dupa ce testezcodurile

| VanillaBie explică:

Da codurile sunt false nu merg andeee nu primesti NIMIC

| Dragutza1992 a răspuns (pentru VanillaBie):

Evident
cinei tantalau sa iti dea
costa 50 de lei
cumparati
daca esti asa de disperat da-mi mesaj privat si iti dau eu unul bun ca nu il pun aici ca sa nu il ia nimeni
ae un caine si o maimuta