| sabinutzz a întrebat:

Download failed la IMVU MAREEE PROBLEMA! ce sa fac m-am saturat sa il tot downloadez cu acelasi rezultat DOWNLOAD FAILED! careva ajutor plese!big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu probabim ca e de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu!straight face dar la mine este diferit mi-am reinstalat windoswu si acum nu mai ma lasa sa ma joj si imi spune sa-l descarc. dar nu ma lasa!straight face off.crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema sa la mine, daca e descarcat de pe un alt sv. Daca il descarci de pe pag "oficiala" ( http://www.imvu.com/catalog/web_download_steps.php ) cred ca v-a merge. Daca nu, ai o problema cu reteaua sau Serverele IMVU nu-ti aproba downloadul!

| AnneAn a răspuns:

Si mi-e mi-a facut la fel, si am tot incercat sa ma logezever, si la un moment-dat mi-a aparut update now si i-am dat acolo, s-a up-datat si mi-a mers big grin

| alexya19 a răspuns:

Aceiasi problema am si eustraight face
thinking