| sabinutzz a întrebat:

Tot incerc sa downloadez IMVU dar imi tot da Download failed! Sunt disperata am redownladat de mai mult de 10 oei ai am tot restartat calculatorul de aproape ca l-am stricat deci stii cineva o solutie si pentru mine big grin big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stiai, IMVU are o gramada mare mare de virusi happy Cred ca asta este problema.Mai bine da-l in colo oh go on si eu l-am avut si mi s-a stricat calculatorul de 3 ori tongue.Si aveam si anti-virus bun!

6 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Ok deci aceeasi chestie mi s-a intamplat si mie : ai dat cumva pe butonul DOWNLOAD? Daca da atunci nu ai facut bine. Prima data trebuie sa-ti faci cont cu sing-in si apoi la sfarsit dai download cand iti apare! Sper sa te ajute!

| Merisorr a răspuns:

Ok deci aceeasi chestie mi s-a intamplat si mie. Ai dat cumva pe butonul DOWNLOAD? Daca da atunci nu ai facut bine. Prima data trebuie sa-ti faci cont cu sing-in si apoi la sfarsit dai download cand iti apare! Sper sa te ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf virusi?:OO:O:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu cum sa fac rost de imvu

| vladut00009 a răspuns:

Salut! Si eu am avut aceeasi problema.Am incercat o data sa-l instalez si mi s-a virusat calculatorul.Nu mai aveam ce sa-i fac asa ca am reinstalat windows-ul.A doua oara iar l-am downladat si iar mi s-a virusat, asa ca te sfatuiesc sa nu mai incerci:e o risipa de timp si-ti mai si viruseaza calculatorul.

| DouaPuncteIcs_6421 a răspuns:

Cred ca stiu eu problema.Memoria calculatorului tau este prea plina.la mine asa scriee. Poate si virusii.succes`!