| xAmphetamină a întrebat:

Hei, scuye de categorie! De fiecare data cand vreau sa imi instaley imvu imi da "download failed" de ce?! Va rog frumos, ajutor!

2 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Probabil că ai o problema cu conexiunea la internet sau nu mai ai spaţiu de stocare disponibil pe hard-disck.

| xAmphetamină explică:

De fiecare data imi spune asa : " NSIS ERROR" installer integrity check has failed. Common cause include download and damaged media. Contact the installer`s author to obtain a new copy.