| Ana10000100 a întrebat:

Draga TPU. Nu stiu cine ma raportat la facebook ca am facut ceva si acumn nu mai pot pune clipuri, si este setat in facebook sa scrie in engleza, vreau sa fie in romana, asa cum era inainte, cine imi zice primeste funda+vot

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

La faza cu clipurile nu pot sa te ajut, habarnam.La a doua chestie,du-te pe facebook,da click sus la "Account", apoi la "Account Settings" si ultima optiune este "Language" si dai edit, si selectezi limba romana.

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Trebui sa dai in colt dreapta sus la apoi se deschide o lista de setari ultima este dai in dreapta pe selectezi romana si apoi dai pe
Succes.

| Alexsb2006 a răspuns:

Te duci sus in dreapta dai click pe account--->account settings-->si ai jos language dai click pe edit selectezi romana si cam atat

| TDman a răspuns:

Intri pe https://www.facebook.com/settings?ref=mb si jos in lista din mijlocul paginii vei gasi: Language English

Dai click acolo, si caut Romana dai Save si gata;)

Facebook in romana:)