| deadeutsa a întrebat:

TPU! Am setat fara sa vreau pe facebook limba engleza, si nu stiu engleza. Imi puteti zice si mie cum schimb iar pe romana?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Daca nu stie engleza cum sa se descurce daca i-ati zis in romana? laughing

R: Accounts settings --> General --> Language --> Edit --> Romana --> Save changes --> Ok

3 răspunsuri:
| Baa_Petree_1996 a răspuns:

Cand dai pe facebook iti apare noutati...in dreapta apar niste oameni care daca vrei le trimiti cereri de prietenie, dedesubtul lor apare Facebook © 2012 si limba, confidentialitate etc., tu dai click unde scrie english si o schimbi in romana...acum primesc funda?happy

| ralukkutza23 a răspuns:

Buna! poti schimba iar pe limba romana astfel:dai pe sageata de langa profil si home; si selectezi"setarile contului". apoi iti va aparea"limba" si dai editeazabig grinwinking