| BiuL a întrebat:

Dragi, studenti si viitori studenti de pe TPU despre ce v-ar placea sa cititi pe un site dedicat voua? Am fost invitata sa scriu pe un site cunoscut pentru studenti si sunt ca in pana de idei.

9 răspunsuri:
| Skeletonized a răspuns:

Oportunități de job-uri, informații despre programe de voluntariat, recenzii cărți/filme, recomandări de pub-uri/destinații de vacanță pentru bugetul de student, probleme sociale actuale, metode de a-ți organiza timpul, metode de învățare, recomandări site-uri cu materiale utile sau interesante

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Mi-ar plăcea să citesc despre viaţa celor care au terminat profilul meu, despre oportunităţile de angajare în străinătate şi despre viaţa de student.
Numai bine!happy

| BiuL explică (pentru MadRaven):

Merci pentru raspuns!

| CoquineNoire a răspuns:

Mi-ar placea sa citesc povesti reale la cutremur in care profii pe care nu-i inghit sa fie zguduiti in toaleta, iesind speriati pe geam cu colacul agatat de gat.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Ceva legat despre animale, sălbaticime, natură.

O seară faină!

| BiuL explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc pentru raspuns

| Planta55 a răspuns:

Ceva legat despre animale, salbaticime, natura.

| dinhoo a răspuns:

Modalitati de intretinere pe cont propriu, fara a apela la parinti.

| Kevlar11 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa pot citi lucruri precum job-uri care se potrivesc cu profilul meu ( salariul in Romania, in alte tari ex : Anglia ). Sa se incurajeze vizionarea programelor precum discovery / history chanel. Chestii de genul test iq, studii de genul "elevii care deja si-au propus planuri pentru viitor au mai multe sanse de succes " etc. Succes cu site-ul.