| cstbk a întrebat:

Dupa cat timp am voie sa iau medicamente daca am baut o doza de bere redds

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

6-7 ore caci alcoolul continut trebuie metabolizat complet( 90% se metabolizeaza in ficat iar restul se excretat renal, prin plamani si prin pele )

| Liviu a răspuns:

24 de ore mai bine sa fii 100%100

| w1NNNd a răspuns:

Eu unu am baut si am luat pastile da nu antibiotice! Ma gandesc ca antibiotice nu e bine trebuie sa astepti cateva ore. da pastile fara antibiotic poti! Testat pe mine 100% nu are efecte big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fluffee_2398 a răspuns:

Ce fel de medicamente? antibiotice?

| matei2010 a răspuns:

Pai berea redds nu are alcool in ea happy deci cred ca e ok sa iei pastila la scurt timp dupa ce ai baut dozabig grin

Întrebări recente