| adriangabor92 a întrebat:

Dupa ce fac windows xp pe laptop mai trebuie instalate driverele pe modelul de laptop compaq presario cq61-210sq?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Da, trebuiesc driverele. Le poti lua gratuit de aici: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Insa eu iti recomand sa instalezi windows 7.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de data cand au aparut perifericele pe care vrei sa le instalezi. De obicei programele de operare de la Microsoft au driverele de la perifericele existente pana la data lansarii respectivului program, trebuie drivere doar pentru cele ulterioare.

| Alex_2741 a răspuns:

Frate astea trebuie sa le instalezi oricum pe orice fel de PC / Laptop happy fara drivere nu mai te joci tu jocuri poate decat miniclipuri happy. De ascultat poti sa asculti ca na e Windows Vista / 7 care iti permite. Orikum te sfatuiesc sa ti le instaleziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor ziceti si mie pls la ce folosesc driverele astea?

| alexutza_1725 a răspuns:

Cum il faci si pe pc dar, o sa mearga mai greu. cel mai bun pentru laptop e windows vista. crede-ma eu am avut 3 windowsuri vista si 2 xp si cele vista merg muuuult mai bine decat celelalte.cu xp pe laptop ti se blocheaza foarte usor, asa ca eu nu iti recomand