| Octaviana_9832 a întrebat:

Dupa ce vizionati un film [de orice gen ar fi dar in special drama, romantism ceva] ce senzatie aveti?
Eu de fiecare data simt de parca as fi fost in film.de parca as simti eu ce simt actorii happy. Voi cum va simtiti?

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Pastreaza-le pentru tine

| JuStKid a răspuns:

Asemenea sentimente ca ale tale.eu sunt baiat. dar unele filme ma marcheaza si chiar isi pun amprenta pe mine! mie mi-a placut filmul fantoma mea iubita! nu stiu daca l-ai vazut. dar trezeste ceva in tine! Toate cele bune

| jvEcu a răspuns:

Mie mi-e foarte foame dupa. Cred ca tu esti genul de om care lasi persoanele in varsta in fata ta la o coada de 50m, iti implici sentimentele si ai multa imaginatie tongue, d-aia ai senzatia aceea!

| Octaviana_9832 explică:

@jvEcu Ai dreptate laughing [in afara de faza cu coada de 50 de m x_x.nu as lasa pe nimeni sincer laughing]

| ChristineW a răspuns:

Si eu fac la fel ( imi place acutiunea ), dupa fiecare film gen Kill Bill vreau sa devin asasina sau ca in Salt spion. rolling on the floor)
Ce e ciudat ca eu am colege ( a6a ) care inca vor sa devina printese sau Hannah Montana

| craniul a răspuns:

Mie unul dupa ce vad un film bun care m-a fascinat, placut imi pare rau ca s-a terminat parca as vrea sa nu se termina sa mai apara episoadehee hee si ma uit foarte dess la filme