| CrucifiedCountess a întrebat:

Dupa parerea voastra... Ce trupe intra in categoria EMO? Pana acum n-am auzit de nicio trupa de asemenea profil...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! happy Cred ca Tokio Hotel

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaai pai daca ar fi dupa toti ar intra toate trupele in categoria emo straight face de la Simplu la AFI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaaai pai daca ar fi dupa astia cared k ar intra toate trupele posibile de la Simplu la Silverstein straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel...in niciun caz nu e o trupa emo. Ei canta Pop-Rock.Pana cand nu cunosti trupa asta destul de bine, nu iti dai seama cum e.Inainte,cand nu imi placea trupa asta, spuneam ca e emo, dar incetul cu incetul a inceput sa imi placa la nebunie si sa fiu obsedata dupa ea.Deci TH(Tokio Hotel)NU e o trupa emo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai u desteapta/desteptu asta care zice ca Tokio Hotel e trupa de emo...stii macar ce muzica knta baietii astia?! nu habar nu ai dar iti dai si u cu parerea doar ca sa te aflii intrebare ca multi altii care nu stiu. ti nimic despre aceasta trupa! va luati dupa altii ca niste papagali! (paana si papagalu meu e mai destept)