| Graftzoor a întrebat:

Dupa voi cine credeti ca ar fi trebuit sa castige finala la Romani au talent.Ady a castigat premiul doar pentru poveste nu pentru talent. AM DREPTATE?

22 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da. Ai dreptate. Nu e singurul care ştie să vorbească (adică "să cânte rap") şi nu-i singuru' cu familie disfuncţională sau lipsă. Aşa că n-avea niciun motiv. Ce i-a impresionat aşa mult pe proşti să-l slăvească? Versurile care-s vai de capul lor? Nu-i nici prima nici ultima melodie care îndeamnă românu' să se ridice. Da' rahaturile astea, aşa cum prind foarte bine la noi, se duc pe apa sâmbetei. Dacă ar fi să ne ridicăm aşa cum spune el, n-ar mai fi câştigat el concursu' ăsta, că atunci am fi fost prea deştepţi să-i votăm talentul inexistent.

| DEBrown a răspuns:

Desigur ca ai. As fi preferat Ballance, Cosmin sau Narcis.

| DenisIonut01 a răspuns:

Da ai dreptate, Cosmin Agache trebuia sa castige sad

| YLLL a răspuns:

Hmm eu nu cred ca doar pentru poveste, dar el intr-adevar are talent. Pacat si de Ballance, Cosmin, sau Rebecca.Dar, cel mai bun a castigat si eu l-am sustinut pe Tutu inca de la inceput.

| Shopiaalin a răspuns:

O poveste naspa rau de tot! nici pentru aia nu merita sa castige!
♥ Narcis = talent unic. Concursul a fost facut pentru a vota talentul nu cazu iar Narcis trebuia pe locul 1!

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Nu ai dreptate.Totusi,gandeste-te ca Adrian isi compune singur melodiile. Pune-te in locul lui si incearca sa faci fata competitiem, sa creezi alte cantece.

| ArinaMK a răspuns:

DA ai dreptate totala
Cosmin agache
LIVE bEATbOX!

| lolicaa a răspuns:

Daaaa ai mare dreptate! Am asistat la cel mai mare concurs numit Romanii au cazuri! Nu vreau sa fiu rea, dar erau multi alti concurenti talentati, care puteau sa castige, de ex: Narcis, care chiar merita sa castige PE BUNE acest concurs!

| bestialu96 a răspuns:

A castigat tutu adrian.nu stiu ce sa zic uni zic ca merita alti ca nu alti ca pla mea.ce dracu merita.

| Alexa_9443 a răspuns:

Cozmin sau dinu cred ca trebuia :X...sad

| bnad a răspuns:

Fiecare are in spatele lui o poveste de viata mai mult sau mai putin roza. Eu am zis de la prima aparitie ca o sa castige Adrian sau Dinu Valentin. Fata aia cu ochelari - roscata nu cred ca avea vreun sens. Da mai bine pe sticla sau pe scena o Soprana in adevaratul sens al cuvantului - nu un Sopran.

| andreea_5076 a răspuns:

****i rasa matii tu lu mata sa-i zici ca a castigat pentru poveste...in afara faptului ca el face negativul si compune si melodii cu teme diferite si cu o invatura. canta si frumos da voi tineti cu dracu ala de narcis care o trait toata viata in puf creca eu suflat masa in cur mereu,...da el care de la 7 ani a ramas singur si are tanlentu si de a canta si de a dansa si de a compune.pe cand narcis are doar o voce de opere rolling eyes

| ÖpëиTPU a răspuns:

Da ai dreptate oricum sunt dezamagit...pacat ca nu a castigat cine merita.Asta nu e un talent la fel si la Dansez pentru tine se voteaza cazu niciodata dansu, oricum eu nu cred ca publicu a ales castigatoru ci pro tv'ul.

| Lalala202 a răspuns:

Mare dreptate! Narcis sau Balance...ei meritau cu adevarat!oh go on

| FlaShX a răspuns:

Eu as fi vrut narcis happy

| Graftzoor explică:

Eu nu stiu ce sa zic de Narcis ca nu am vazut ce a interpretat ca eram plecat.Dar oricum trebuia sa castige toti in afara de Tutu

| Mihai5656 a răspuns:

Valentin Dinu! \m/

| chelseafever a răspuns:

Ai cea mai mare dreptatesad eu am vrut sa castige Narcis:X crying

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Eu credeam ca Narcis o sa castige.

| cristian_2087 a răspuns:

Ai mare dreptate... dupa parerea mea cristina si alina meritau...pentru ca intr-adevar tise face pielea de gaina cand le ascultibig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau dreptate... dar am o curiozitate:
Sms-urile reprezinta opinia telespectatorilor (care suntem noi). Daca opinia noastra este ca Adrian nu trebuia sa castige, atunci de ce a castigat? thinking Totusi, are talent, dar nu destul incat sa aiba titlul de "Cel mai talentat roman".
Eu as fi vrut sa castige... cine ar fi meritat big grin

| Alexandrutza150795 a răspuns:

Asa cred si eu. eu voiam sa castige cosmin agache sau valentin luca si restul au fost buni dar nah... publicul a decis