| maria_4448 a întrebat:

Hey...winking dupa parerea voastra cine credeti ca ar fi trebuit sa castige la romani au talent? Parerea mea este ca a castigat cel mai bun tongue:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Roxy_8991 a răspuns:

DA,cel mai bun a castigat...si ceilalti au cantat,au dansat bine, dar Adrian Tutu i.a intrecut pe toti! Are o voce superba.j este un tanar care a intalnit multe greutati in viata! Iar acum D-zeu i.a oferit inca o sansa de a mai fi fericit! sincer eu ascult manele, dar il respect enorm pe Tutu!

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Toti au fost buni.m-au impresionat cat de mult au evoluat.
Dar Adrian a fost mereu preferatul meu.

| DianaScorpio a răspuns:

Eu consider ca Narcis trebuia sa castige, dar fiecare cu opinia luihappy O foarte buna zicala spune ca "gusturile nu se discuta"happy. De ce consider eu ca Narcis trebuia sa fie castigatorul? Pentru ca mie vocea lui mi s-a parut efectiv divina, desprinsa din paradis...La melodia pe care a cantat-o in semifinala chiar aveam impresia ca parca a cantat un inger din cer.Doi la mana, nu sunt o adepta a rapului, nu e un gen care sa ma reprezinte. Sunt de acord ca si Adrian Tutu a fost foarte bun si ca avea si el talentul sau, dar eu niciodata nu voi fi de acord ca recitarea unor "poezii" pe muzica sa fie mai presus de niste voci sublime care canta pe note muzicale... Opinia mea, sper ca nu am suparat pe nimenihappy

| Deea_9987 a răspuns:

Idem LilShean4ever. După părerea mea Ţuţu chiar a meritat să câştige.