| criscalin a întrebat:

E adevarat ca azi pamantul se va distruge?

21 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Daa
Cum sa nu vina? Ai innebunit?
Bineinteles ca vine... doar nu suntem ca aia care zic ca nu vine(adica restul raspunsurilor de la aceasta intrebare stupida.)
Bine... eu zic ca nu vine... ddar ar trebui sa crezi ca vine asa cum o sa crezi ca raspunsul meu e cel mai buuun, eu fiind singura care a spuss 'daaaaadaaaadaadaaaaa' apropo
daaaaadaaaadaadaaaaa chiar vine!

| andrei95 a răspuns:

Gandeste-te ca nici Iisus nu stie cand va fi sfarsitul lumii doar Dumnezeu...deci de unde sa stie un om cand va veni?

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Da da da da. Absolut. Mai absolut ca Vodka happy

| crismany a răspuns:

Tu ai incredere inrt-un batran sclerozat de 60 de ani voi nu ati vazut ca ala nu mai este normal ce se crede el. Oricum nimeni nu va stii cand vine sfarsitul lumii doar Dumnezeu

| Kosmyn_2415 a răspuns:

Ma doar Dumnezeu stie cand vine sfarsitu lumii ma nu pot nistee americani sa zica cand vine.E Absurdd

| sw33taly a răspuns:

Nu! totul a pornit de la un mos de 60 de ani ce si-acheltuit toate economiile de 140 de milione ca sa sustina din nou aceasta idee! tot el a zis ca va veni sfarsitul si in 1994 si nu a venit

stai calm! nu vine nici un sfarsithappy
fundita? te rog?

| Gickanho a răspuns:

Mare vrajeala cu "sfarsitu' lumii" asta inca de prin '90 au fost tot felul de sfarsituri
Sfarsitul adevarat va fi atunci cand toate secretele de stat vor fi aflate, adica cele detinute de Vatican de americani etc. si oamenii vor inebunii ca au fost mintiti atata timp in legatura cu extraterestrii, Iisus era doar un om si alte chestii d'astea ascunse din diferite motive.
funda, chiar daca raspunsul pare putin aberant, dar ma pasioneaza chestiile de genu' si am citit la greu chestii d'astea

| Jadeite a răspuns:

E la fel de "adevarat" ca si teoria cum ca cometa elenin se va ciocni de pamant in oct 2011, sau sfarsitul lumii din 21 dec 2012 :D pana si in Biblie zice ca nimeni nu va stii exact cand va veni sfarsitul, asa ca de ce sa credem un nebun, care mai si scoate bani de la fraieri pe chestia asta ( vezi -> http://www.realitatea.net/......36994.html ) "Se vor scula mulţi prooroci mincinoşi şi vor amăgi pe mulţi" (Matei 24, 11)

| fokker a răspuns:

E adevarat ca azi o sa o duci bine daca pamantul nu se va distruge? Oricum esti roman ceea ce inseamna ca o sa mai traiesti 50 de ani.

Respectele mele!

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu e adevarat nimeni nu stie cand se va distruge

| lovegirl15 a răspuns:

Vai de capu si de viata mea.Bai,oamenii buni...Ce dracu aveti? Vi s-a spalat creieru de catre bosorogu' ala tampit? Deci sunt satula de intrebarile astea despre sf lumii. Terminati-o! Nu mai credeti tampeniile unui mos idiot(scuzati-mi exprimarea),ca daca ar fi sa ne luam dupa el, si dupa multi altii, ar fi trebuit sa murim pana acum de cel putin 5 ori.Nu mai credeti tot ce spun astia. Daca aveti incredere in Dumnezeu, nu patiti nimic.Asa ca puteti sta linistiti ca maine diminteata va garantez eu ca va veti trezi teferi si nevatamati.

| CayusMoise a răspuns:

A zis ca duminica la ora 4 dimineata dar sa nu iti faci griji ca nu e adevarat

| andrei88u a răspuns:

Fiule, astia care "prevad" sfarsitul lumii nu sunt altceva decat niste bieti oameni cu probleme psihice. Nimeni nu poate sti cand o sa vina. Asa ca stai calmwinking

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Nuuu e adevarat! Cine te'a pacalit cu asta? Si nu mai asculta toate prostiile ce zic astia la TV. Pamantul se va distruge cand vrea DUMNEZEU nu cand vrem noi. Si nimeni nu stie cand va veni sf. lumii! Deci, stai linistit! kiss

| ioanaangel a răspuns:

Eu sincer nu cred dar daca se va distrug azi facem cunostinta cu Dumnezeu laughing dar oricum nu cred nu sunt doveni clare asa pot sa spun si eu maine ca o sa locuim pe Soare.asta nu inseamna ca se va adevara.

Asa.eu nu cred dar cine stie.

| TheVampiresDiaries2012 a răspuns:

E ridicol nu are nimeni de unde sa stie cand si cum se va distrugge pamantul nu-ti mai face griji...

| Alexander98 a răspuns:

Nu,deloc

| Biee11 a răspuns:

Nu.Sfarsitul lumii poate venii in orice clipe, depinde cum vrea DUMNEZEU

| robotelien a răspuns:

Nu.Cine a spus asta e un om prost

| marin223311 a răspuns:

Uite aici ce poate face aceasta cometa
http://www.efemeride.ro/......tul-lumii/

se spune ca este ghidata de extraterestrii...deci?

| Razvan_4367 a răspuns:

Sall nu e adevarat planeta nu se va distruge