| Mihaela201 a întrebat:

Este adevarat ca SElena Gomez este insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Krissis a răspuns:

Nu stiu Iubirea patimasa dintre cei doi s-ar putea finaliza cu un bebelus. Paparazzii au suprins-o pe Selena Gomez, in urma cu doua zile, la Urgenta, cu dureri de cap si greata. Deocamdata nu se stie care este cauza starii de ameteala a Selenei, astfel ca speculatiile cu privire la posibilul nou statut al lui Justin Bieber curg fara incetare.

Zvonurile despre o posibila sarcina sunt alimentate si de faptul ca Justin si Selena au fost surprinsi in ipostaze intime in timpul vacantei din Hawaii

8 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Si ce treaba are aceasta chestie cu muzica?

| XchokockX a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu..........nu mai crede tot ce citesti pe net.

| HermioneLove a răspuns:

Nuuuu doamne pazeste are abia 19 ani! straight face

| Mihaela201 explică:

Fara injuraturi sau chestii de 'de ce ma interezeaza 'Ziceti da sau nu

| biabiencuta a răspuns:

Nu ce ai draga