| thisissolawl a întrebat:

E bun anti-virusul McAfee?

6 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Am folosit McAfee, am fost foarte multumit de el, dar daca pornesti toate serviciile ( firewall, antispyware, etc) mananca multe resurse. De bun, e bun, daca ai resurse...vezi tu.

| Ciprian a răspuns:

Nu e foarte bun dar merge daca nu ai alte alternative. Eu iti recomand AVG, NOD32, Avast, Kaspersky Pure sau BitDefender

| fanJBfan a răspuns:

Dap. e bunicel

| cagulatu a răspuns:

Bunicel big grin. Dar cel mai bun mi se pare Eset Nod32 big grin

| suntpeval a răspuns:

E destul de bun... Eu prefer NOD32 sau BitDefender.

| React a răspuns:

Eu am auzit ca kaspersky este cel mai bun...acum nu stiuthinking