| alex2009 a întrebat:

Salut ce pare aveti de anti-virusul Bullgoard?

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Acel antivirus nu e printre primii in top, dar asta nu inseamna ca nu e bun deloc. Mai bine foloseste-ti banii pentru Avira sau Avast, daca vrei sa iei unul cu plata.
@Alynwtz Nu exista vreun antivirus care sa detecteze toti virusii din lume si nici nu o sa existe vreodata, pentru ca in fiecare zi dispar mii de virusi si apar alti mii de virusi noi.

E una folosesc tot avast, de ani de zile, este cel mai bun, bullgoard.nu l-am folosit, dar avea o prietena, de-a mea, si nu era prea multumita de el.

| Alynwtz a răspuns:

Este bun dar nu detecteaza toti virusi, ti-as recomanda un norton 2008 sau 2009 foarte bun si eu il folosesc.