| Cortex a întrebat:

E corect sa spun "in fata pustilor se dau mari grei"? ca suna cam urat mari greilaughing

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Suna mai degraba a cocalar.

| znstr a răspuns:

In fata pustilor de sau mari smecheri/batausi/smardoi, ia-o cum vrei laughing

| Gabriel_3333 a răspuns:

Puștilor sau pustiilor? se dau mari grei sau marii grei? e ceva simplu sau profund?
Presupun ca ai vrut sa zici ceva de genul:"In fata puștilor se dau marii smecheri" (gaseste tu un sinonim adecvat domeniului in care vrei sa-l integrezi) happy