| LittleCelebrity a întrebat:

As dori sa imi dati un sfat... E cam ciudat ce o sa va spun eu acum. Am cunoscut un baiat. Am vorbit cu el cam 3 zile iar apoi mi-a spus ca ma place. Am fost cu el 2 saptamani iar apoi a intervenit ceva. Mi-a spus sa il sun iar eu neexprimandu-ma corect el a inteles altceva ' nu te pot suna de pe Iphone ' am spus eu care trebuia sa fie ' nu am minute sa te sun'. Apoi el a inceput sa vorbeasca urat cu mine iar apoi eu l-am injurat. Nu am mai vorbit cu el de o saptamana.Mie frica sa ii scriu mesaj.Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| Minaaa a răspuns:

De ce trebuie sa srii un mesaj? daca spui ca a inceput sa vorbeasca urat cu tine lasa-l, nu il cauta tu. Daca isi da seama ca a gresit o s-o faca el...

2 răspunsuri:
| XxXPufosenieXxX a răspuns:

Daca si tie iti place de el, incerca sa ii trimi n mesaj gen "salut, ce faci?" pentru ca nu ar avea ce sa iti faca. In cel mai rau caz nu iti va raspunde, asa ca nu ai de ce sa te stresezi!
In cazul in care iti raspunde...'urat' pur si simplu nu il mai bagi in seama pentru ca nu merita! :*

| dina031 a răspuns:

Daca a vorbit urit cu tine inseamna ca nu merita sa-i scrii mesaj....lasa-l in pace