| qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm123456789 a întrebat:

E normal ca dupa ce dai o comanda pe eMAG, sa nu primesti nici un telefon de confirmare sau sms, ci doar un mail? tot in 10 zile va ajunge comanda? Am dat-o de vreo saptamana

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este normal să postezi de două ori?
Sigur ai completat cele solicitate? Mai verifică încă o dată comanda ta, etc.
Pa, pa.

| BassHunter13 a răspuns:

Depinde...In unele cauzi a fost suficienta doar confirmarea prin mail..Maine pune mana pe telefon si suna la ei! Te lamuresc ei!

| Nutemaiholba a răspuns:

Dispe`, nu vrei sa iti trimita si o invitatie speciala, un certificat de nastere a vanzatorului si un cos cu dulciuri?straight face Prostus copilus, asteapta ca ti`l aduce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei confirmare se face pe mail unde iti scrie si data cand va ajunge comanda. Exista posibilitatea ca produsul care l ai comandat sa nu fie pe stoc si abia au facu comanda la furnizor si nu depinde de ei cand ajunge. Pune mana si suna cel mai bine

| dorin1990 a răspuns:

Nu e normal deloc..cum sa dureze 10 zile dureaza 2-3 zile lucratoare si iti da sms

| florika11 a răspuns:

Asteapta