| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa ai vise erotice si sa te exciti? Eu cand visez simt de parca ar fi real si cand ma trezesc ma scarbeste!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca ai gresit categoria laughing
Astfel de farse se postau pe T/A, dar incearca pe D&S, acolo o sa ai succes smug

| Comediantul a răspuns:

In mod normal as rade putin la o intrebare de genu dar am trecut si eu prin asta cum am si cunoscut multe alte persoane... este normal sa se intample asa de obicei semn al maturizarii..de asemenea poate fi semn al nevoii de a intretine acte sexuale si ma refer la nevoie biologica nu psihica..sau cineva iti place atat de mult in cat....mno.
Sper ca am putut fi de ajutor..imi pare rau daca te scarbeste asa ceva dar asta e. cu timp o sa te obisnuiesti si tot cu timpu o sa dispara.

| andreeaxxl a răspuns (pentru Comediantul):

Da dar sunt virgina, deci nu inteleg!