| Ðεεα • ♥ a întrebat:

Ei bine, m-am gandit sa va mai intreb si eu cate ceva!

A venit vacanta, cea mult asteptata, dar deja mi se pare o plictiseala foarte mare asa ca m-am hotarat sa lucrez undeva, insa problema e ca sunt in clasa a 9 a si nu stiu ce pers. pot avea incredere intr-un copil! Aveti idei, ceva?

Mersi!

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

In general te angajeaza la baruri / cafenele / pizzerii ca chelnerita. big grin am fff multe prietene care s-au angajat asa si au in jur de 15-17 ani.
sau poti sa te inscrii la programele de promotii, standurile alea din Carrefour, Real, Hard Discount cu iaurturi, bauturi, si alte chesii, si acolo se angajeaza persoane mai tinere.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iuli a răspuns:

Imparte pliante sau fa-te reprezentant avon, oriflame.

| yoyo_7345 a răspuns:

Poti incerca sa mergi sa imparti brosuri sau daca ai bunici la tara poti merge acolo si sa vinzi la un magazin