| alina♥ a întrebat:

Ei, ia ziceti cum va descurcati cu vacanta? ce faceti atat acasa? sau unde plecati? prin tara sau afara? povestiti.eu astept sa vina tata din germania si plecam prin tara... transfagarasan.la bunica.pe la mare. vedem noi.tongue hai povestiti

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai deja vara e pe sfarsite sad
Am fost la mare, la bunici... dar tot mai bine e acasa.winkingIe in fiecare deara cu prietenii mei, mai citesc, stau pe TPU.mai multe lucruri happy

| Silvia a răspuns:

Stau la mare deci merg cand am chef, ies cu prietenii, ma plib seara cand e mai racoare, stau pe mess, TPU...etchappy

lolita
| lolita a răspuns:

1 nu locuiesc in tara, deci sunt mereun in vacanta laughing
2 muncesccate 11 ore pe zi
3 manac numai in oras (deci... pare ca sunt mereu in concediu big grin )
4 am marea la cativa metri de casa dar nu am timpm sa-mi fac o baie in ea( trist, foarte trist. sad )

| sorin a răspuns:

Calatoresc, vizitez, intr un cuvant relax

| frida0purple a răspuns:

Pai am fost in Piatra-Neamt, am mers pe Cheile Bicazului [superb], am vizitat multe manastiri din Moldova, si am fost in Cap Aurora. Mai am un pic si termin de vazut toata Romania, apoi o sa trec la alte tari!

| cristi27 a răspuns:

Daca ajungi in muntii fagaras, transfagarasan e super, balea lac, balea cascada...ma faci invdios, ma iei si pe mine? e super peisajul eu am fost anul trecut in august si a fost ceva super daca vrei poze cu peisajul de acolo id meu de mess este zane4ro2003@yahoo.com.pa

Mai.nu stiu ce sa zic
In vacanta, deocamdata e cam foarte super ok si sper ca asa sa fie pana la sfarsit.
caterinca cu prietenii...multe lucruri care ma fac sa rad etchappy
o sa plec in iulie.la sfbig grinsau august la bunici, la tara:X:Xlaughing(nu ca as fii taranca si ca imi place tara.acolo.nu fac nimic, doar ma relaxez:X)
mai plec si la mare vreo 2 saptamani in mamaialaughinghappy
munte la brasov, in Bran:X
in Spania:X Barcelona, Valencia, I. le Baleare, Madrid vedem noi
si in Germania:Xin bErlin si Hamburg:Xk vreau s-o vad pe reprezentanta germaniei al eurovision... Lena aiaangry
V
A
C
A
N
T
A
DE
V
I
S
love struckdistractie placutaaa:X

| Misterious a răspuns:

Pai...momentan nu am plecat nicaieri, am fost si eu in Bucegi, in Sinaia prin P redeal, excursii d-astea mici, in schimb in septembrie plec din nou in Franta happy :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu sunt in vacanta zi de zilaughingMa duc la mare odata la 3-4 zilehappy