| anonim_4396 a întrebat:

El intra pe mess, dar nu prea ma baga in seama

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa gasesti un motiv pentru a intra tu in vorba cu el. Vezi daca iti raspunde, daca iti ofera atentie, sau te pune pe lista de asteptare dupa alti 5 cu care vorbeste. Daca nu reusesti sa ii atragi atentia poti sa renunti. Nu te place.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai daca nu te baga el pe tine in seama...baga-l u pe el happy

| maya_7683 a răspuns:

No pai nu baga de seama ca nu te baga in seama. Dai un pic de ignorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ce pot sa-ti fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ce pot sa zic? Imi pare foarte rau pentru tine, chestii, trestii, balamale, marmote, omleta cu sunca.Succese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha, tare. Si intrebarea care e?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i un buzz, amuza-te de statusul sau avatarul lui. Intreaba-l ce a facut azi si cum se protejeaza impotriva noului virus gripal(in caz ca nu stie care e ala: ah1n1 sau mai pe intelesul sau, porceascahee hee.

| kukubau a răspuns:

Te tradeaza, laughing detaliaza, de ce nu te baga in seama, ce ai facut, ce s-a intamplat intre voi, si de cat timp