| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intra pe mess nu ma baga in seama? adica asteapta. sad

Răspuns Câştigător
| Nita a răspuns:

Pentru ca asteapta sa vada daca tu o bagi in seama... cateodata mi se intampla si mie sad nu e prea placut dar asta e, trece :X

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu exista cale de mijloc: ori nu te vrea, ori, ca o domnisoara ce se respecta, asteapta sa faci tu primul pas. Mai tragic era daca tu o abordai si ea te refuza. Asadar, tu nu poti spune deocamdata ca ai o problema.

| HBK a răspuns:

Asta se intampla din prea multa ambitie, a intervenit intre voi orgoliul, faptul ca nu trebuie sa te lasi mai prejos de cealalta persoana daca tu o sa raspunzi.

| tim a răspuns:

Sau poate esti pe invizibil si nu stie ca esti pe mess! sau cum patesc si eu, nu merge pur si simplu, sunt probleme pe retea. la asta te-ai gandit? nu va ganditi imediat la orgoliu, poate e o cauza tehnica, nu fiti rautaciosi.

| Boo a răspuns:

Ori asteapta de la tine primul pas. ori pentru ca nu vrea

| TheMihutz a răspuns:

E obligat sa te bage in seama sau ce?

| BecauseOfYou a răspuns:

Pai nu trebuie sa te gandesti neaparat ca nu te place... poate nu are timp si are ceva treaba sau poate asteapta ca tu sa faci primul pas si sa intri tu...

| Pana a răspuns:

Pentru ca si ea asteapta la randul ei sa o bagi tu in seama. unul dintre voi ar trebui sa cedeze si sa ia taurul de coarnewinking

| Gise a răspuns:

Pai cum tu astepti sa fi bagata in seama asa asteapta si el happy tu zici dc sa ii spun eu prima ceva si el invers, orgoliul asta sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu te place:p