| jecamyme a întrebat:

Elevii stau acasa pe 30 noiembrie?

Răspuns Câştigător
| adee_8962 a răspuns:

Nu. doar pe 1 si 2 :d

14 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Eu am auzit că de Sf.Andrei se stă acasă.
in fine.depinde ce vă spune profesoara.

| Ramina a răspuns:

Eu stau acasa pe 30, saptamana viitoare fac ore doar luni si marti, dar depinde de scoala.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu stă nimeni acasă pe 30 noiembrie... din păcate. Am auzit că s-ar putea să stăm cândva că este sfântul Andrei atunci şi cred că va fi zi liberă. Poate de la anul şi voi sta şi eu acasă de ziua mea smug

| TheBloodyRoses a răspuns:

Din cate stiu eu nu.Se merge la scoala pe 30 noiembrie, dar se sta acasa pe 1 decembrie. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| IoanaMra a răspuns:

Da! Noi stam acasa, cel putin liceul meu!hee hee Restu merg la scoala si au liber pe 1 Decembrie! tongue

| FlorinaOnt a răspuns:

Din pacate nu. Trebuie sa mearga la scoalasad

| dincolodevise a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 1 decembrie stăm acasă.
Pe 30 şi pe 2 normal că mergem -

| Yummi a răspuns:

Doar pe 1 decembrie e zi liberastraight face Da. cine stie,smug poate o sa fie zi libera sh` pe 30smug

| TheCosmin99 a răspuns:

Pai...thinking pe 1 decembrie stiu, funda?

| AaL33xXx a răspuns:

Nu.decat pe 1 dechappy

| MissExtazy a răspuns:

Heii:]. Din cate am auzit eu, doar anul asta, mai mergem la schoala pe 30 noiembrie. De la anul o sa stam acasa si pe 30 si pe 1.

FUnditsa?

| MellyNoLonely a răspuns:

Nu! Pe 1 decembrie au!

| NessunNome a răspuns:

Atunci am teza la romana big grin deci nu cred ca stau acasa