Întrebare recomandată | Katts a întrebat:

Pe 10 decembrie DOAR studentii stau acasa sau si elevii?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Doar pentru studenti este liber.

http://edu-news.ro/studentii-vor-avea-liber-pe-10-decembrie%E2%80%8B/

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar studentii.Iar vrei sa stai acasa?

| Oana92 a răspuns:

Doar studentii pentru ca majoritatea elevilor sunt minori. Oricum e o aberatie, cei care nu vroiau sa mearga la vot nu se duceau nici daca le dadea o saptamana libera si oricum nu cred ca cineva care e din Iasi de exemplu si face facultatea in Timisoara va merge acasa pentru a vota!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un telefon la secretariat!

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutzica a răspuns:

Doar pentru studentii, dar inca nu se stie prea bine clarificate aceste lucruri, iti recomand sa intrebi undeva la intermediul nivelului scolar.

| razboinicu2016 a răspuns:

Mie nu mi-a spus nimeni sa nu vin la scoala

| rtvskyline a răspuns:

Doar studentii

| picatel a răspuns:

Studenti