| bebitssa a întrebat:

Emisiunea 'Comanda la mine ' de pe Antena este pe bune ...sau nu? Sincer eu cred ca nu e. Dar astept parerea voastrawinking.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o emisiune fictivă!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

E fake
Eu am vrut sa particip
Mam interesat
Ti se da niste roluri
Orcum decat sa fiu sclavu la aia pentru cativa euro
Mai bine dai in Pu** mea

| Anileda a răspuns:

Nu nu este.
Este o regie tot ce vezi tu acolo.

| RloveR a răspuns:

Eu cred ca e pe bune. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| blabal a răspuns:

Cam tot ce apare la televizor e regizat mai bine sau mai prost. Importante sunt invataturi pe care le taragem.Mai bine facem alceva decat sa le urmarim emisunile lor fara un gram de cultura! Ma refer in mare ca sunt si progame interesante la televizor cum ar fi sport, muzica, discovery, natgeo, tvr cultural...fiecare cu cei place happy

| giulia_8691 a răspuns:

Da :O :X eu asa cred.pentru ca odata era emisiunea la sfarsit si a aparut pe ecran numere de telefon si adrese pentru inscrieri si cineva din Ro sigurat s`a inscris :*. asta e parerea mea