| Ramo_9106 a întrebat:

Il cunoaste cineva pe Aleksei baiatul care a fost azi la emisiunea Comanda la Mine de pe antena 1?big grin

Răspuns Câştigător
| Bianca_3626 a răspuns:

Dap eu;)) sta in cartier la mine. daca vrei iti las si hi5 lui.Am si id;))http://aleksey16ro.hi5.com

11 răspunsuri:
| iulyyy a răspuns:

Si eu vreau id lui... te rog!

| Kitty_7752 a răspuns:

Vai =]]
Esti iubita lui ai? =]]
Pff. =]]
Cica 'totcartieru ma vrea' =]]
whoa! =]]
patetica mai esti tuh nebuno! =]]
Lasa`te dracul de vrajeli din`astea cu ma ia somnu! oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci rost de id/hi5 al lui love struck da-mi si mie te rog :X:X [shorty.addicted] :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da idu`?big grin il are careva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verau si eu Id`ul lui :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu stiu ca e fr rau de tot chiar e prietenul meu asa ca nu mai salivati dupa el ca nu aveti sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id-ul lui plz...omg e tare frumoooos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei nah... rolling on the floor si daca e prietenul tau ce? la cat de mumos este love struck adevarul ca poate avea cate vrea si cum vrea el... mmda. sincer asta i adevarul fi ca esti una fie ca esti altawinking asa ca. dragutsa meah laughing nu te astepta sa ti fie fidel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id happysi de unde e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui el sa nu se astepte sa-i fiu fidela. domnisoara tot cartierul ma vrea dar el e norocosu pot sa plec oricand de langa el dar nu pentru ca ne iubim mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de ce?