| kymura a întrebat:

Era odata pe fox kids un serial cu o vrajitoare si nu stiu ce cauta parca pietre magice si la fiecare final de episod arata cate un truc. Daca stiti cum se numea plzz spuneti si mie :d

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Princess Tenko and the Guardians of The Magic mai exact

http://www.youtube.com/watch?v=tGg_B4jjAY4

| Skeletonized a răspuns:

Hmmmm nu era o vrajitoare, parca era o intreaga echipa cu "super puteri" care se transformau cu ajutorul unor pietre magice si niste replici gen "stea foc". Imi amintesc la final cum a reusit sa traga o bacnota de sub un marker fara sa-l darame thinking Parca "Xena" se numea? whistling Nu stiu sigur :-(

| RoxanaCher a răspuns:

Nu era Povestiri din cripta? Ma rog.