| KamyKaze666 a întrebat:

Era un film vara trecuta cu o creatura numita dijnn sau ceva de genul si creatura aia intorcea dorintele impotriva ta si daca tio implinea sau chiar daca nu sufletul lui era al lui si putea intra in corpul acela daca cel trecut era compromis
Va rog ajutor sa-mi spuneti cum se numea filmul! funda!

Răspuns Câştigător
| AlinaCurca a răspuns:

Poate vorbesti de Wishmaster 3: Beyond the Gates of Hell

6 răspunsuri:
| KamyKaze666 explică:

Merci tongue

| Useeeer124124 a răspuns:

Era cumva un fel de " duh " care iti indeplinea dorintele intr-un sens rau? [ de ex. o fata i-a spus ca-si doreste ca inima ei sa bata foarte tare dupa profesorul ala si "duhul" ala a facut in asa fel incat sa i se sparga inima laughing Si acel "duh" a fost eliberat dintr-o cutiuta.
Despre asta vorbesti?

| KamyKaze666 explică (pentru Useeeer124124):

Dap man exact ala si profesorul ala era duhul ala happy imi poti spune numele te rog?

| Useeeer124124 a răspuns (pentru KamyKaze666):

Chiar nu stiu laughing Stiu ca la sfarsit o fata, care parca era colega cu eleva aia si-a dorit sa aiba sabia unui Sfant si l-a invins nu stiu cum chatterbox... Chiar numai stiu cum se numeste laughing

| KamyKaze666 explică (pentru Useeeer124124):

Ufffff crying